piątek, 17 kwietnia 2015

Wystawa prac dzieci

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że w dniach 15-16 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Dziecko w kulturze i nauce na przestrzeni wieków" pod hasłem "Dziecko jako podmiot poznania" poprowadzili cztery lekcje z klasami Vc, VIa i VIc. 

Tematem zajęć było niecodzienne powtórzenie lektur (Tajemniczego ogrodu, Robinsona Cruzoe oraz Bajek robotów) przy pomocy przekładu intersemiotycznego. Owocem przeprowadzonych lekcji są prace, które utworzą wystawę towarzyszącą konferencji. Jej otwarcie nastąpi w dniu 4 maja 2015 roku na Wydziale Filologicznym UwB (Plac Uniwersytecki 1). Już dziś serdecznie wszystkich Państwa na nią zapraszamy! Godzina otwarcia znajdzie się w programie konferencji, który w niedługim czasie wraz z abstraktami pojawi się w odpowiedniej zakładce.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć wybranych prac. Wszystkie rysunki wraz z nazwiskami Autorów po oficjalnym otwarciu wystawy pojawią się również na naszym blogu. Zachęcamy więc do jego śledzenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz