czwartek, 29 grudnia 2016

Publikacja po drugiej edycji konferencji

Szanowni Państwo,

prezentujemy Państwu długo wyczekiwaną publikację powstałą po naszym konferencyjnym spotkaniu z maja 2015 roku (po Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów i Doktorantów "Dziecko w kulturze i nauce na przestrzeni wieków", edycja II: "Dziecko jako podmiot poznania"). Jest to pozycja naukowa i recenzowana. 

Książkę można pobrać i/lub przeczytać na stronie Koła Naukowego Edytorów "Asterysk" (http://kneasterysk.blogspot.com/) oraz na niniejszym projektowym blogu (kliknij tutaj). 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zachcieli nadesłać swoje teksty do naszej książki i przepraszamy za tak długi czas przygotowania tomu. Opóźnienia spowodowane były różnymi trudnościami organizacyjnymi. 

Dziękujemy także Pani Profesor Hannie Ratusznej z UMK w Toruniu za napisanie recenzji, oraz Wszystkim, którzy wspierali nas w pracach redakcyjnych. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Doktor Elżbiety Jurkowskiej, stale nas wspierającej i pomagającej na każdym etapie przygotowań publikacji, a także Panu Profesorowi Jarosławowi Ławskiemu, służącego nam swoimi radami i doświadczeniem.

Na koniec dziękujemy także całemu zespołowi redakcyjnemu: Członkom Koła Naukowego Edytorów, Autorkom tłumaczeń i projektu graficznego okładki książki. Dzięki Wam udało się nam zwieńczyć to dzieło. 

Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja, podobnie jak pierwsza, przyniesie Państwu miłe spotkanie z naukową twórczością młodych badaczy. Życzymy owocnej lektury! 

1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze, że powstałą taka publikacja. To tylko utrwali treści pozostałe po dyskusji.

    OdpowiedzUsuń